ГО “Моя Новопсковщина” спільно з ПРООН розпочинає новий проект з капітального ремонту приміщення поліцейської станції Новопсковського відділу поліції

 

Результатом проведення робочих зустрічей, організованих ПРООН щодо стану безпеки в Новопсковській об’єднаній територіальній громаді, стала сформульована ідея, яка лягла в основу написання проекту та підписана угода між Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй та ГО «Моя Новопсковщина» на реалізацію проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян в Новопсковському районі в контексті Програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру».

В рамках проекту планується ремонт приміщення поліцейської станції Новопсковського відділу поліції. Облаштування кабінетів поліцейської станції меблями та комп’ютерним обладнанням. Покращення умов доступності для отримання послуг маломобільним групам населення.

Створення поліцейської станції на території Новопсковської громади має мету підвищення довіри між громадським сектором та ГУНП в Луганській області шляхом співпраці в рамках проекту, отримання якісних умов для обслуговування населення та покращення умов проходження служби співробітниками поліції, підтримати державну політику у напрямку децентралізації та реформування поліції.

Ось так виглядає сьогодні приміщення, яке планується відремонтувати в рамках проекту.

 

 

Також в рамках проекту планується провести аналіз доступності маломобільних груп населення в міста соціального скупчення населення, безпечність,зручність перехідних переходів у Новопсковській громаді, наявність відеоспостереження у потенційно небезпечних місцях. Для цього планується провести 9 робочих зустрічей із залученням спеціалістів з відеоспостереження, будівельних робіт, працівників органів місцевого самоврядування, поліції, громадськості. Результати робочих зустрічей будуть формулюватися у вигляді пропозицій до представників органів місцевого самоврядування. В пропозиції буде входити опис проблеми та кошторисна документація по виконанню робіт щодо її усунення.

 

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *