Прокуратура на захисті прав в’язнів

Відповідно до вимог наказу Генеральної прокуратури України № 161 від 20.04.2016 «Про організацію діяльності прокурорів з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян», Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури проведено комплексну перевірку додержання вимог законодавства в ізоляторі тимчасового тримання № 3 ГУНП в Луганській області, який розташований в смт. Білокуракине. До перевірки були залучені спеціалісти державної служби з надзвичайних ситуацій, медицини та Держпродспоживслужби.

Перевіркою встановлено, що умови тимчасового тримання заарештованих та ув’язнених осіб неповною мірою відповідають вимогам Законів, міжнародних договорів, відомчих та інших нормативних актів з цих питань.

За результатами перевірки Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  в порядку ст.26 Закону України «Про прокуратуру» внесено вказівку про усунення порушень вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства в діяльності ІТТ № 3 ГУНП в Луганській області, яка розглянута з вжиттям відповідних заходів реагування.

 

І. Мозуль, прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *