Новопсковська школа мистецтв та ГО «Моя Новопсковщина» прийняли участь в конкурсі «Фольклорна скарбниця Луганщини»

 

 

У березні 2018 року був оголошений конкурс проектів культурного обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету. Новопсковська школа мистецтв разом з ГО «Моя Новопсковщина» прийняла участь у конкурсі з проектом під назвою «Фольклорна скарбниця Луганщини».

В рамках проекту у м. Львів з 05 по 08 липня 2018 року відбудеться ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін», організаторами якого є ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації» та Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Відповідно декларації про партнерство між закладами культури Луганської та Львівської областей, партнерами виступають Новопсковська школа мистецтв, Львівська державна школа мистецтв №9.

Партнерами виступають Львівська обласна державна адміністрація, Луганська обласна державна військово-цивільна адміністрація, ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації», ГО «Моя Новопсковщина», між якими укладено декларацію про співпрацю в рамках данного проекту.

Молодіжний фольклорний гурт «Оксамит» під керівництвом Шморгун Н.Л., неодноразовий  переможець обласних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, поширює фольклорну спадщину Луганської області на культурному просторі України вже не один рік поспіль. Успіхи колективу поширилися Україною, і внаслідок цього гурт отримав запрошення на  ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін», який відбудеться у м. Львові  з 05 по 08 липня 2018 року.

Проект направлено на покриття транспортних послуг: трансфер Новопсков-Львів та Львів-Новопсков. Загальний бюджет проекту «Фольклорна скарбниця Луганщини» складає 15 450,00 грн.

27 червня 2018 року були оголошені результати та перелік переможців  за рейтингом. Тобто, кращим проектом оголошено проект Новопсковської школи мистецтв. Вітаємо! Бажаємо учасникам гарної дороги та чудового виступу.

 

 

 

Новопсковська школа мистецтв

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *