Розгляд звернень громадян та запитів на надання інформації

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію є одними з  напрямків діяльності органів прокуратури України, які є засобами відстоювання особами своїх прав і законних інтересів та поновлення їх у разі порушення.

Біловодським відділом Старобільської прокуратури протягом минулого періоду поточного року в межах компетенції вживались заходи щодо розгляду та вирішення звернень, які надходили до відділу та організовано особистий прийом громадян.

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації Біловодським відділом організовано роботу інформаційного стенду, інформація на якому систематично оновлюється.

Протягом минулого періоду поточного року Біловодським відділом розглянуто та надано роз’яснення заявникам за зверненнями з питань досудового розслідування кримінальних правопорушень та з питань процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

Заяви та скарги з питань, що належать до компетенції органів влади, місцевого самоврядування та інших уповноважених органів та надійшли до Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури, з метою їх якнайшвидшого та якісного розгляду, своєчасно направлено за належністю для вирішення та надання відповідей заявникам.

Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені законом строки з наданням заявникам обґрунтованих відповідей.

 

 

 

Є. Дрєєва, прокурор Біловодського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *