Новопсковська ЗОШ розпочала участь в проекті ScHoolLiFe

Що таке освіта – це не тільки навчання за затвердженими програмами, запам’ятовування навчального матеріалу і гарні оцінки. Головна ціль школи навчити дітей користуватися знаннями та вірити в себе та свої можливості.

Це і спробували зробити молоді педагоги та учні Новопсковської ЗОШ. Адже вже не перший рік гостро стоїть питання самореалізації учнів. Відсутність коштів на оплату гурткової роботи в рази зменшила можливості для учнів. І ось після довгих пошуків команда школи знайшла вихід – краундфайдингова платформа освітніх проектів gofunded. Далі пройшли тренінг “Сходини” 3 тижні підготовки та шліфування проекту, зйомка і монтаж відео. І ось важливий момент наш проект ScHoolLiFe на старті.

Проект ScHoolLiFe – це створення медіастудії в Новопсковській ЗОШ, яка включає шкільне радіо (з озвучкою по 3 поверхам), шкільну газету та фотостудію, якими повністю будуть керувати учні школи. Загальний обсяг бюджету 52 913 грн. За умовами програми, якщо проект назбирає 28 000 грн благодійних коштів, то платформа gofunded додатково виділить 25 000 грн.

Підтримайте проект. Надайте дітям можливість для розвитку. Більш детальна інформація, як підтримати проект: https://gofunded.org/campaigns/school-life/

 

Денис Знов’як, вчитель Новопсковської ЗОШ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *