Фотоконкурс «Покращимо життя в громаді разом»

ГО « Моя Новопсковщина» об’являє конкурс на краще фотовисвітлення «Покращимо життя в громаді разом».

Мета конкурсу: виявити проблемні, малодоступні або небезпечні місця в нашій громаді задля привернення уваги громадськості та влади до безпечного та кращого проживання нашого життя.

З 22 серпня по 20 вересня 2018 року для участі конкурсі подаються фото в електронному вигляді на електронну пошту  andrusch73@i.ua. До зробленого фото повинен додаватися короткий опис проблеми із вказаною адресою місця знаходження (це може бути небезпечний колодязь, дах, зруйнована нова тротуарна плитка, неправильно розташований або невірно вказаний перехід, дорожний знак, непокошена територія, нелегальне звалище, і тому подібне).  Вказати своє прізвище, ім’я та контактні дані для зворотнього зв’язку.

Про хід конкурсу буде висвітлено в соціальній мережі Facebook та на сайті «Моя Слобожанщина». Учасники конкурсу з найкращими та креативними фото отримають цінні подарунки.

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих долучитися до конкурсу, щоб змінити на краще життя в нашій громаді.

 

 

Щойно відновлений пішохідний перехід по вулиці Українській в районі Новопсковського аграрного ліцею виходить прямо на газон з обох боків

 

Непрацюючий колодязь в селі Осинове

 

 

З повагою, «Моя Новопсковщина»

One comment on “Фотоконкурс «Покращимо життя в громаді разом»
  1. Людмила сказав:

    Колодязь непрацюючий, ліхтарі, які не світять вже більше року, кучі каміння на дорозі. Можна ще назвати якусь кількість недоробок, але ж я знаю, що скажуть: а що ви зробили? Краще сидіти і мовчати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *