За незаконне поводження зі зброєю засуджено жителя Старобільського району

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, а саме незаконному придбанні, зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Встановлено, що 59-річний чоловік отримав від свого знайомого саморобний самопал та протягом декількох років зберігав в сараї свого домоволодіння з метою використання для особистих потреб, до моменту його вилучення працівниками поліції під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешканця обвинуваченого. Згідно висновку експерта самопал є вогнепальною зброєю, придатний до стрільби та виготовлений саморобним способом.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком в 1 рік.

Місцева прокуратура вкотре звертає увагу громадян на те, що відповідно ч.3 ст.263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

 

 

О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *