Фотоконкурс для покращення рівня життя та громадської безпеки Новопсковської об’єднаної громади «Покращимо життя разом»

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян Новопсковського району», який здійснюється Програмою розвитку ООН, сектор «Громадська безпека та соціальна згуртованість» за підтримки Європейського Союзу продовжує фотоконкурс для того, щоб мешканці нашої громади не були байдужими до проблем життя громади, інфраструктури, благоустрою, до яких ми звикли. Це конкурс для активних та небайдужих жителів. Давайте оглянемось, як ми живемо і від кого залежить якість життя, наше середовище. Багато в чому воно залежить від нас, від нашого виховання, культури, поваги до оточуючих, до природи, до приватної чи комунальної власності, до законодавства.

Просимо долучатись до обговорення проблем громади, яку ми любимо, і які утворились за багато років. Присилайте свої фото із коментарями та вказуванням адреси знаходження об’єкта, з вказуванням свого прізвища, імені та контактами на електронну адресу andrusch73@i.ua

З Вашою допомогою буде обрано трьох переможців з відповідним призовим фондом (подарунки) на загальну суму 5 тис. грн. (2 500, 1 500 та 1 000 грн.). Враховуватись буде висвітлена проблема, гарний ракурс, цікавий допис, можливе надання пропозиції по її вирішенню.

Інформація про підняті проблеми жителями будуть передані до Новопсковської селищної ради для реагування та оприлюднені на веб-сайті.

 

 

З повагою, «Моя Новопсковщина»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 1, 2 – зруйновані скамійки в парку відпочинку біля РЦКД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 3 – відсутні скамійки біля  районного  суду  в  смт.  Новопсков. Очикуючі замість лавок використовують паркан.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 4, 5  – центральний міст через канал по вулиці Українській потребує благоустрою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 6 – провалля біля Осинівського  мосту, яке робить небезпечним перехід пішоходів через міст, потребує негайного реагування влади, поліції та дорожньої служби.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 7 – спортивний майданчик на центральному пляжі смт.Новопсков потребує оновлення.

One comment on “Фотоконкурс для покращення рівня життя та громадської безпеки Новопсковської об’єднаної громади «Покращимо життя разом»
  1. Nastya сказав:

    На мою думку, всі ці фото заслуговують уваги для вирішення цих проблем. Але я також вважаю, що є ще багато місць, які також потребують відновлення. Я бажаю успіхів всім, хто прийняв участь у цьому фотоконкурсі. Хай щастить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *