Фотоконкурс продовжується

Продовжуємо публікувати фотографії в рамках проекту “Покращимо життя разом” з метою покращення рівня життя та громадської безпеки Новопсковської об’єднаної громади від наших активних та небайдужих громадян. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 1, 2 – мешканці будинку №44 вулиці Газопроводської просять комунальні служби прибрати кучі сухого переробленого гілля з території, які лежать вже досить давно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 3, 4 – біда в сквері  «Айдар». Нестача чистого повітря. Особливо ввечері, коли чекаєш на прохолоду після спеки. За магазином, який прилягає до скверу, регулярно палять сміття, нова партія є на фото. Коли вітер дме не в сторону скверу, ще якось можна дихати, але сморід горілого пластику в’їдається надовго. От і граються маленькі дітлахи і дихають шкідливим димом, а хтось (власники магазину) економлять на наших легенях. “Новопсковський Чорнобиль”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 5, 6, 7  – який у нас чарівний парк. Можна сховатися від спеки в тіні сосен, відпочити на зручній скамійці, для малечі всілякі гірки, гойдалки, забавки. І урни повсюди. А ось туалету немає. Доводиться шукати кущіки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 8 – в сквері «Айдар» лежить  залізна труба, яка псує вигляд скверу. Навіщо вона там? Чия вона, для чого?

 

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *