Фотоконкурс для покращення рівня життя та громадської безпеки нашої першої в Україні Новопсковської об’єднаної громади “Покращимо життя разом” (оновлюється)

Фотоконкурс для покращення рівня життя та громадської безпеки нашої першої в Україні Новопсковської об’єднаної громади “Покращимо життя разом” (оновлюється)

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках Проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян Новопсковського району», який здійснюється Програмою розвитку ООН, сектор «Громадська безпека та соціальна згуртованість», за підтримки Європейського Союзу продовжує фотоконкурс для того, щоб мешканці нашої громади не були байдужими до проблем життя громади, інфраструктури, благоустрою, до яких ми звикли. Це конкурс для активних та небайдужих жителів. Давайте оглянемось, як ми живемо і від кого залежить якість життя, наше середовище. Багато в чому воно залежить від нас, від нашого виховання, культури, поваги до оточуючих, до природи, до приватної чи комунальної власності, до законодавства.

Просимо долучатись до обговорення проблем громади, яку ми любимо, і які утворились за багато років. Присилайте свої фото з коментарями та вказуванням адреси знаходження об’єкта, з вказуванням свого прізвища, іменем та контактами на електронну адресу  andrusch73@i.ua

З Вашою допомогою буде обрано трьох переможців із відповідним призовим фондом (подарунки) на загальну суму 5 тис грн. ( 2 500; 1 500; 1 000 грн.). Враховуватись буде висвітлена проблема, гарний ракурс, цікавий допис, можливо надання пропозиції по її вирішенню.

Інформація про підняті проблеми жителями будуть передані до Новопсковської селищної ради для реагування та оприлюднені на веб-сайті.

 

 

Фото  № 16 – смт Новопсков вул. Українська 118, перед магазином «Єва» важко піднятися на тротуар, через який йде перехід для людей, особливо людям похилого віку та мамам з колясками.

 

Фото  № 17 – смт. Новопсков. вул. Українська, місце біля приймальні народного депутата і офіса приватного нотаріуса. Проблема: несанкціоновані автостоянки на газонах провокують людей переходити дорогу в небезпечному місці.

 

Фото № 18 – смт. Новопсокв, вул. Українська, біля приватної стоматології та магазину сільгосппродукти. Проблема: неестетичні мафи (малі архітектурні форми).

 

Фото № 19 – смт.  Новопсков, вул. Шкільна , магазин “Алекс”, поблизу селищної ради. Проблеми: стан благоустрою, небезпека близькості до дороги пішоходам, неможливість пройти по цій стороні вулиці до своїх домівок жителям, до архівних установ та ЦНАПу. Хто власник цієї землі, огорожі, газону і зовнішньої реклами? Вирішення проблеми – перенести огорожу, прибрати бур’яни, рекламний щит.

 

Фото № 20 – Смт. Новопсков, вул. Зарічна. Проблема благоустрою: байдужість чи фізична неможливість жителів прибрати біля двору.

 

Фото № 21 – смт. Новопсков вул. Українська. Проблема: провалля внаслідок дощів та часу на зупинці нижче кафе “Насолода” і приватної аптеки.

 

Фото № 22 –  смт. Новопсков, вул. Українська, колишній хлібокомбінат. Проблеми благоустрою та відповідальності власників цього майна. Можливо вирішити шляхом звернення в рамках повноважень для приведення фасаду в естетичний вид. Зробити вивіску – майно приватної власності належить ПІБ чи ТОВ.

 

Фото № 23 –  квартал Тепличний та огородження тепличного комплексу. Ростуть хащі великих розмірів, а поверху проходять ЛЕП високої напруги.Потрібно провести очищення  території відповідними службами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 24, 25 -містечко газовиків, територія біля кооперативу гаражів №31Б. Гараж. Прибрати кучу переробленого гілля,закрити  колодязь.

 

 

Фото № 26 – містечко газовиків, поряд киснева станція. Прочистити трубу водовідведення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 27, 28 – містечко газовиків, спортивний майданчик біля школи.  На спортивних тренажерах відсутні гумові облаштування на поручні. Відсутнє освітлення. Гумове покриття майданчика в деяких місцях відходить від грунту.  Несвідомі мешканці смітять, блюють, розпивають спиртні напої. Зруйнували інформаційну табличку на бетонній основі та лавочки. Школі подяка – завжди прибирають. Потрібно усунути недоліки та хоча б деколи проводити патрулювання поліцією в нічний час.

 

Фото № 29 – межа приватних будинків вулиці Газопроводській та кварталу Тепличному буд.29. Мешканці приватних будинків натягують кучі гілля, а мешканці кварталу виносять сміття  і захаращують систему водовідведення. Потрібно знайти правові важелі впиву. Такий стан спостерігається роками.

 

 

Фото № 30 – сквер “Айдар” активно “лисіє”, майже щоденно падають сосни, скоро ніде буде сховатися від спеки. Необхідно насаджувати на місці пеньків нові дерева!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 31 – Новопсков, вул. Коцюбинського. Вулиця Коцюбинського вдень та вночi (чорний квадрат). Справа в тому, що майже рiк нам обiцяють пiдключити  свiтло, але досi нічого не зробили. Тож знову ми будемо ходити по вулицi навпомацки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 32 – Осинове, вдень та вночі, рік минув як повісили на стовпи новенькі ліхтарики, жителі села зраділи, але на жаль на цьому все і закінчилось. Що говорити про безпеку населення, як така темінь вночі, скоро буде рано темніти, а дітям треба йти з занять по-темному.

 

 

Фото № 33 – По вулиці Слобожанській в Новопскові, навпроти будинку що на фото, завалений колодязь, чи сточна яма, відсутній залізний люк, заложений гнилими дошками та кирпичами. Це небезпечно, треба звернути увагу відповідним комунальним підприємствам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 34 – Зупинка громадського транспорту в селі Осинове не повинна слугувати майданчиком для оголошень. Селу потрібні сучасні дошки оголошень, розташовані у зручних місцях, а не розклеювати оголошення про ту чи іншу подію на деревах, стовпах  і  навіть на дверях крамниці.

 

Фото № 35 – село Осинове, вулиця Приозерна. Проблема: кучі околу з  камінням, що лежать тут вже більше трьох місяців поспіль і створюють перешкоду для проїзду легкового автотранспорту, тракторів та велосипедистів, а в нічний час доби, так як нема освітлення, ще й пішоходам завдають багато незручностей. Вирішення проблеми: пригнати грейдер та розгорнути кучі,  бо вручну його розкидати нереально.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 36 – Село Осинове, Осинівська церква, за межами паркану ростуть бур’яни та поросль клену, чагарники. Пропонується вирішення цієї проблеми: інспектору з благоустрою запропонувати служителям церкви озброїтися сокирами та косами і прибрати порослі.

 

Фото № 37 – смт. Новопсков, вул. Українська, пішохідний тротуар між сквером «Айдар» і магазином «Радуга» постійно блокують автомобілі, у тому числі грузові на дизельному пальному, газу. Діти на дитячому майданчику граються в забрудненому середовищі. Вирішення проблеми шляхом обмеження в’їзду автомобілів у паркову зону, облаштування автостоянок в іншому місці.

 

Фото № 38 –  смт. Новопсков, колишній автопарк по вулиці Шкільній. Вулиця постійно завантажена пішоходами та автомобілями. Такий вигляд приватної власності не прикрашає наше селище. Необхідна співпраця з власниками будівлі та повага до себе і громади.

 

Фото № 39 – Єдине місце в Новопскові для парковки авто осіб з інвалідністю. В селищі давно назріло питання парковок для автомобілів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 40 – Новопсков, район біля універмагу та площа біля автовокзалу. Назви російською мовою на об’єктах приватної власності. Необхідно прийняття управлінських рішень щодо естетичних вивісок, заміни назв вулиць, впорядкування місць для реклами.

 

Фото № 41 – Приміщення районної комунальної власності – БТІ. Вулиця Шкільна. Запущеність та недоглянутість. Питання благоустрою та нашої безгосподарності.

 

 

Фото № 42 – Парк Перемоги в історичному і культурному центрі селища. Засохле дерево, як свідок нашої байдужості чи безсилля.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото № 43 – Перехрестя доріг не місцевого значення по вул. Магістральній і  Новорозсошанській. Хто наведе лад на цьому відрізку дороги? Проблема нашого селища в тому, що центральні вулиці Магістральна, Українська, Новорозсошанська не належать селищу, тому ми не можемо їх ремонтувати. А стан цих доріг впливає на вигляд нашого селища.

 

 

Дякуємо за активність.

 

 

З повагою «Моя Новопсковщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *