За вчинення хуліганства призначено покарання мешканцю Старобільського району

Старобільським районним судом Луганської області ухвалено обвинувальний вирок, за яким особу визнано винною у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (хуліганстві).

Встановлено, що в лютому 2017 року мешканець Старобільського району, перебуваючи біля нічного клубу «Мегаденс», який розташований по вул. Монастирській м. Старобільська, маючи умисел на вчинення хуліганства, грубо порушуючи громадський порядок в частині забезпечення спокійних умов відпочинку людей, з хуліганських спонукань, прагнучи показати своє зневажливе ставлення до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, самоствердитися за рахунок приниження інших осіб, знаходячись біля потерпілого, почав його ображати і всіляко провокувати конфлікт. Після чого, спричинив йому тілесні ушкодження, які, згідно висновку експерта, за ступенем тяжкості відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав вину в повному обсязі, щиро розкаявся.

За результатами судового розгляду, особі призначено покарання у вигляді штрафу, розміром п’ятсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, у сумі що становить 8 500 гривень.

 

 

 

О. Редько, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *