Крадіжка обернулася для двох товаришів 4 роками позбавлення волі з іспитовим строком та сплатою матеріальної та моральної шкоди потерпілому

Старобільською місцевою прокуратурою у суді доведено вину двох місцевих жителів у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.185 КК України.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що раніше знайомі 27-річний та 28-річний жителі Старобільського району, за попередньою змовою, проникли до двору домоволодіння в м. Старобільську, зламали затвір пластикового вікна на літній кухні, звідки викрали електроінструменти та вироби господарського призначення, завдавши потерпілому матеріальної шкоди на суму понад 13 тис. грн.

Допитані у судовому засіданні обвинувачені свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні визнали повністю та частково відшкодували потерпілій завдану матеріальну шкоду.

Суд, враховуючи всі пом’якшувальні та обтяжуючі провину обвинувачених обставини, визнав їх винними у скоєнні інкримінованого їм злочину та засудив до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки кожного, звільнивши останніх від відбування покарання із встановленням випробувального строку в 2 роки.

Крім того, судом задоволено цивільний позов потерпілого щодо стягнення матеріальної шкоди та моральної шкоди на загальну суму 13 тис. грн.

 

 

 

М. Жданов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *