Робота прокуратури по виявленню підстав для звернення до суду в інтересах держави

На виконання вимог статті 131-1 Конституції України одним з пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури України є представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Пріоритетами здійснення діяльності з представництва органами прокуратури є звернення до судів в інтересах держави з питань дотримання земельного, бюджетного  законодавства.

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури з метою виконання зазначених вимог ст. 131-1 Конституції України постійно проводиться робота по виявленню підстав для звернення до суду в інтересах держави. Так, у вересні 2017 року Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури підготовлено позовну заяву в інтересах Сватівської міської ради до Сватівського районного суду Луганської області про стягнення збитків у вигляді упущеної вигоди в зв’язку з несплатою фізичною особою коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту до міського бюджету на загальну суму 1 419 грн. 28.08.2018 року зазначену заяву задоволено Сватівським районним судом в повному обсязі.

 

 

 

А. А. Зубков, прокурор Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *