Засуджено за вирощування маку снотворного

У вересні поточного року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 47-річної мешканки Старобільського району, яка обвинувачувалася у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України, а саме незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин.

Встановлено, що обвинувачена, знаходячись в сільській місцевості на території Старобільського району Луганської області на земельній ділянці власного домоволодіння, на клумбі біля входу до будинку незаконно вирощувала рослини маку снотворного.

Під час огляду місця події було виявлено та вилучено 140 рослин, які є рослинами виду мак снотворний, що віднесений до рослин, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини і обіг яких допускається для промислових цілей.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 1 700 грн.

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *