Фотоконкурс «Покращимо життя разом». Перші плоди з покращення благоустрою Новопсковської громади

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках Проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян Новопсковського району», який реалізується за фінансовою підтримкою ПРООН та Європейського Союзу, проводить фотоконкурс «Покращимо життя разом». Жителі Новопсковської ОТГ надсилають на електронну пошту andrusch73@i.ua свої фото з коментарями та пропозиціями, як можна вирішити  проблему, яка впливає на стан нашого спільного життєвого простору. В рамках конкурсу передбачено матеріальну винагороду – грошові призи на загальну суму 5 тис. грн.

За місяць надійшло багато фото з проблемними місцями в нашій Новопсковській громаді, що говорить про небайдужість наших жителів, про зацікавленість у спільному вирішенні  проблем. У той час, як жителі обговорювали фотознімки та порушені питання, наша селищна рада працювала. Дякуємо Новопсковській селищній раді, Райавтодору за реагування на результати фотоконкурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже облаштовано пішохідний перехід по вулиці Українській (навпроти магазину комп’ютерної техніки ), зроблено поєднання автомобільної дороги та тротуару, що дуже зручно для пішоходів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засипано піском  провалля біля Осинівського мосту (по дорозі з Новопскова в Осинове), провалля на тротуарі по вул. Українській в напрямку від магазину ФОП Черняк до містка. Прибрано залізну огорожу клумби біля магазину «Меблі» та пожежної частини на вулиці Шкільній, що покращить логістику пішохідної доріжки та зробить безпечним пересування жителів від ЦНАПу до селищної ради. Зроблено розмітку пішохідних переходів в місцях найбільшої скупченості людей та в напрямку шкіл по вул. Українській та Магістральній.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалісти селищної ради інвентаризують зелені насадження на території парку-скверу “Айдар”,  за результатами буде складено паспорт об’єкта благоустрою зеленого господарства і буде збережено окраса нашого селища – вічнозелені сосни.

Є деякі проблеми, які ще не вирішені, та можливості їх  вирішення будуть знайдені, сподіваємось на подальше реагування нашої селищної ради та комунальних підприємств.

Разом з депутатами селищної ради підготовлено депутатське звернення щодо благоустрою населених пунктів нашої громади, адже в нашому селищі перебувають та відпочивають жителі всього району, внутрішньо переміщені особи, гості селища, пасажири міжнародних автобусних рейсів.

Найбільше коментарів виникло при обговоренні тротуарної площі біля магазину «Єва», яка є красивою і потрібною, але висота бордюри є дуже високою і стає перепоною під час руху велосипедистам, особам з інвалідністю, маломобільним групам населення, дітям. Обійти даний тротуар неможливо, адже поруч паркуються автомобілі і повністю перекривають прохід по вулиці Українській по цій стороні вулиці. Даний тротуар потребує облаштування пандусів з пониженим нахилом для руху. Також особливу увагу викликало спалювання сміття на території скверу “Айдар” в районі магазина “Роксолана”. Їдкий дим поширюється сквером, коли там щє відпочивають діти, та постійне розкидане сміття у тому районі.

Але багато проблем, які впливають на вигляд селища та комфортність перебування у ньому, повинні вирішувати і самі жителі. Незручності жителям громади доставляють спалювання сміття, особливо у вечірні та нічні часи, коли вікна відкриті для прохолоди; недоглянуті садиби із заростями амброзії, купи будівельних матеріалів на дорозі. Порушувались питання жителями, які неможливо передати за допомогою фотографій: гуркіт у сусідів в часи відпочинку, не досить доречні салюти у нічний час в близькості від домівок, собаки, які блукають вночі, коти, які витягують сміття з баків для твердих побутових відходів. Все це інформація для роздумів! Давайте поважати один одного, адже світ такий тісний!

Дякуємо ПРООН та Євросоюзу за фінансову підтримку проекту, який дійсно сприяє покращенню громадської безпеки, можливості відчути себе господарем у громаді та соціальній згуртованості.

Фотоконкурс продовжується. Чекаємо нових поглядів на наше життя через об’єктив фотоапарату.

 

 

 

            ГО «Моя Новопсковщина»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *