Засоби з підвищення ефективності медичної галузі Новопсковського району

Шановні новопсковці. Сьогодні ми хотіли би підняти дуже важливу тему, яка стосується медичного обслуговування в нашому районі.

Не потрібно вам нагадувати, що воно, м’яко кажучи, в нашому районі не на найкращому рівні. Кожен може в цьому пересвідчитися, відвідавши нашу лікарню.

Та воно й відомо, що для ефективного керівництва головною медичною установою району необхідно передусім призначити ефективного керівника, а не ту особу, яка передусім буде вигідною керівнику нашої районної ради Б. Лебедєву. Воно й зрозуміло: такий тандем на даний час склався між головним лікарем РТМО М. Мотуновим та Б. Лебедевим. Дане «братерство» навряд чи й надалі буде ефективним, про що свідчить діяльність головного лікаря на займаній посаді. Натомість, вказаний тандем відкриває неосяжні горизонти навколо корупційних схем Б. Лебедєва з приводу нерухомості РТМО, харчування хворих, донорів та проведення поточних ремонтів в лікарні.

В свою чергу, щоб зняти певні чутки, які циркулюють в Новопсковському районі навколо некомпетентності М. Мотунова, всім мешканцям Новопсковщини дуже хотілось би побачити результат перевірки, яка проводилася нещодавно в Новопсковському РТМО департаментом охорони здоров’я ОВЦА Луганській області.

Крім того, дуже не хотілось би, щоб нас лікував лікар із сумнівною репутацією, такий як славнозвісний, нині осудний, доктор Андрій Слюсарчук (доктор «Пі»). Все ж таки хотілось, щоб головним лікувальним закладом району керував фахівець, кваліфікація якого підтверджувалась відповідним дипломом вищого навчального медичного закладу…

Вищевказане наштовхує на недобрі думки, що Микола Матунов не підтверджував свою категорію лікаря. Виходячи з наведеного, шановні новопсковці, для перелому ситуації в медичній галузі району пропоную нам об’єднатися і вимагати публічності в усьому, що стосується медичної та освітянської галузі району, як то перевірки, а також оприлюднення документів, що підтверджує кваліфікацію персоналу та, передусім, керівництва РТМО та учбових закладів району.

 

 

Костянтин Пшеничний

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *