Рецидивісти знову за своє

В травні поточного року житель м. Рубіжного скоїв крадіжку майна, яке належить одному із комунальних підприємств м. Сватове.

Під час досудового розслідування зазначеного факту слідчим у кримінальному провадженні встановлено, що злочинця наприкінці 2017 року звільнено із однієї з установ виконання покарань, яка перебуває на тимчасово окупованій території.

Встановлено, що у захопленій виправній колонії злочинець не відбув близько одного року із восьми років позбавлення волі, які він отримав на підставі вироку «українського» суду за спричинення особі у 2011 році тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті.

У зв’язку із тим, що будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, Рубіжанським районним судом за клопотанням Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури 21.08.2018 вищезазначеного злочинця направлено для відбування невідбутої частини покарання за попереднім вироком суду до місць позбавлення волі.

Крім того, на час у Сватівському районному суді перебуває на розгляді кримінальне провадження стосовно зазначеного злочинця за фактом крадіжки майна, належного одному із комунальних підприємств м. Сватове.

Нагадую, що з кінця 2014 по цей час за втручанням Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури до місць позбавлення волі направлено 5 осіб, яких звільнено із установ виконання покарань Луганської області на підставі нелегітимних рішень нелегітимних органів, які перебувають на тимчасово окупованій території.

 

 

А. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *