Моя безпечна Новопсковська громада. Конкурс завершився, життя продовжується. Змінюємося разом

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян Новопсковського району», який реалізується за фінансової підтримки ПРООН та Європейського Союзу, сьогодні підвела підсумки фотоконкурса «Покращимо життя разом». Жителі Новопсковської ОТГ надсилали  на електронну пошту свої фото з коментарями та пропозиціями, які потрібно вирішувати, та які впливають на стан нашого спільного життєвого простору, безпеку та задоволеність життя. В рамках конкурсу було передбачено матеріальну винагороду – призи на загальну суму 5 тисяч грн.

За місяць надійшло багато фото з проблемними місцями та питаннями в нашій Новопсковській громаді, що говорить про небайдужість наших жителів, про зацікавленість у спільному вирішенні  проблем.  У той час, як жителі обговорювали фотознімки та порушені питання, наша селищна рада працювала. Так, на зустріч з жителями громади та учасниками завітав інспектор з благоустрою Желєзняк Сергій, де була дуже жвава дискусія по тим чи іншим питанням благоустрою, пан Сергій надав відповідь, що буде надалі налагоджуватись благоустрій нашої Новопсковської громади. Дякуємо Новопсковській селищній раді, Райавтодору за вчасне реагування на результати фотоконкурсу. Дякуємо усім , хто прийняв участь в обговоренні запропонованої теми.

Нагадуємо, що жителі порушували  питання , які можна звести до таких напрямків:

 • пристосування тротуарів для маломобільних груп населення та прив’язки їх до пішохідних переходів через автомобільні дороги, облаштування логістичної території пішохідної зони для зручності та безпеки руху;
 • дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками;
 • облаштування автомобільних стоянок подалі від місць зони відпочинку та масового скупчення людей;
 • боротьба із заростями амброзії та бур’янів;
 • підтримання дорожньо-транспортної мережі, каналізаційних та водостічних люків, мостів у доброму стані;
 • спалювання сміття, особливо у вечірній час, коли люди відкривають вікна для прохолодного вечора;
 • гуманне поводження із тваринами;
 • благоустрій та стан зовнішніх фасадів приватних приміщень у центрі селища;
 • російські назви на вивісках магазинів, несанкціонована реклама;
 • благоустрій сіл та селищ громади;
 • стан окраси нашого селища – каштанів, які потребують лікування та заміни, контроль за станом дерев у паркових зонах, які можуть представляти небезпеку.

Отже, перше місце отримало фото Віктора Олійника про красивий, але незручний не лише для маломобільних груп населення, а й здоровим людям тротуар біля ринку та магазину «Єва», який належить ТОВ «Троянда» – за творчий підхід та загальну проблему. Друге місце призначено Олені Рябошапко за найактуальнішу проблему – спалювання сміття біля паркової зони. Третє місце отримала Андрущенко Тетяна про виявлення небезпечного провалля на автомобільній дорозі на мосту до села Осинове – за виявлену небезпечну проблему та найбільше коментарів під фото. Також отримали  призи за активну участь Кондратюк Ірина, Несміян Ірина, Прокопенко Наталія та Хомутянська Світлана – це найактивніші учасниці фотоконкурсу. Частина цих проблем вже вирішена, керівництво ТОВ «Троянда» обіцяє селищній раді здійснити роботу для покращення пересування на тротуарній площі.

При підведенні підсумків надійшла пропозиція і надалі продовжувати робити відео та фотозйомки проблем, які впливають на якість життя у громаді, громадську безпеку та надавати їх до селищної ради для розміщення на великому екрані в сквері «Айдар» для реагування, проводити просвітницьку діяльність щодо правил благоустрою, прав і обов’язків громадян. Запропоновано також селищній раді постійно співпрацювати з райавтодором, поліцією, службою порятунку ДСНС. На підставі отриманих матеріалів в ході фотоконкурсу та здійсненні проекту розробити план заходів щодо подальшого благоустрою, звітувати публічно про виконання планових завдань благоустрою та про стан виконання Стратегії розвитку громади. Та, головне, не бути байдужими нам, жителям громади, бо це наша з Вами Батьківщина і рідна земля! Бо ми – це і є влада!

Нагадуємо контактні телефони та електронну адресу , куди можна продовжувати надавати пропозиції щодо благоустрою та громадської безпеки:

Новопсковська селищна рада: info@novopskovrada.gov.ua, контактний телефони: 06463-2-18-40.

ГО «Моя Новопсковщина»: пров. Історичний, 5 (навпроти адміністрації).

Телефони служб, які відповідають за безпеку і правопорядок: 102- Національна поліція, 101- Служба порятунку.

До нових зустрічей.

 

 

З повагою ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *