Антикорупційна ін’єкція

Нещодавно на території Луганської області відбулося чергове резонансне затримання корупціонерів, які займають особливо відповідальне становище.

Так, 11.09.2018 затримано «на гарячому» заступника начальника Міловського РВ НП ГУ НП України в Луганській області під час отримання ним частини неправомірної вигоди в сумі 88,5 тис. грн. (з 138,5 тис. грн.) від місцевого фермера за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Зазначені дії посадовець вчинив, діючи за вказівкою начальника Міловського  РВ НП ГУ НП України в Луганській області.

12 та 13 вересня поточного року відповідно двом вищевказаним посадовцям повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Вказана подія свідчить, що в нашому регіоні корупція крокує безперестанку, підточуючи суспільний добробут Луганщини, й без того знекровленої війною…

Ми щиро сподіваємось, що очільник нашого району Борис Лебедєв не ставав і не крокує слизькою корупційною стежкою, яка може закінчитися кайданками та загальним громадським осудом (якого, можливо, й так досить багато).

Сподіваємось, новини про чергове затримання корупціонерів в нашому регіоні відвернуть від корупційних «пустощів» багатьох можновладців і, передусім, Бориса Лебедєва, який звісно ж так не «пустує» і не «пустував», зокрема, при формуванні банку свого фермерського господарства, яким нібито зараз керує його дружина Вікторія (СФГ «Лебідь», код ЄДРПОУ 21829777).

А чому дружина керує фермерським господарством? А тому, що Борис Лебедєв добре володіє основними засадами антикорупційного законодавства, і господарством особисто не керує, участі в жнивах не приймає, переклавши всі пов’язані турботи на тендітні жіночі плечі. Собі ж він залишив тяжкі розмірковування про добробут Новопсковського району…

Повертаючись до вищезазначеного, щиро сподіваємось, що затримання двох керівників правоохоронних органів першого ешелону буде доброю антикорупційною ін’єкцією, яка особливо повинна допомогти чиновникам старої формації нашого регіону, які вже тривалий час перебувають на різних управлінських посадах в нашому Новопсковському району і все ще, можливо, сподіваються на повернення «Легітимного».

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *