Archive For The “Публіцистика” Category

Слов’янізація значної частини Європи стала визначним явищем в історії людства. Розгортання такої – результат діяльності системи просвітлення, яка несла людям знання світобудови, готувала їх до духовного зростання та самовдосконалення. Відання основ світобудови допомагало предкам берегти світлу людську душу від рабскості перед хижим антисвітом, який оманою, брехнею, підступом, та підкинутою землянам облудливою окультністю, обкрадав та нищив її.Від…
Далеко там, в полях за вітряками за смутком, за туманом, за роками – За смутком, за туманом, за роками – Немає там ні станцій ані пошт – Стоїть мати моя при дорозі заплітає у коси дощ… Л. Костенко Я завжди якось болісно, з жагучою нестерпністю довго відшукую першу фразу. Шукаю її довго, перебираю слова, нанизуючи…
Разом з дружиною часто їздили на гостину у м.Ізюм до її рідної тітки, як ми, «молодь», називали – бабуся Ганна та дідусь Петя. Ми дуже їх поважали. Любили за чесність, високу порядність, чуйність і доброту. Петро Григорович учасник Другої світової війни, все життя відпрацював юристом у міській прокуратурі. Листувались, передзвонювались. Відправляли їм місцеву газету з…
Вже декілька років українському суспільству час від часу підкидають ідею про те, що перехід на латиницю, замість українського алфавіту, дозволить швидше потрапити у європейську сім’ю народів. Що перед українцями відкриються величезні перспективи, і що ми назавжди порвемо з агресивною Москвою та її кирилицею. Але чи дійсно це так?

Чому українські предки так самовідданно відстоювали давній слов’янський, рахмано-волхвівський світогляд? Хто такі яхи та чому вони стали п’ятою колоною у середині слов’янства? Через що Рахманам не вдалось відновити духовність яхів? Хто нині несе яхівську ідеологію і воює проти України? Слов’янізація значної частини Європи стала визначним явищем в історії людства. Розгортання такої – результат діяльності системи просвітлення, яка…

Засадничими документами у питанні вивчення давньослов’янської історії до нині є так звані давньоруські літописи. У царські часи їм присвоїли загальновизнані нині назви, а саме: “Повість врем’яних літ”, “Літопис Київський”, “Літопис Галицько-Волинський”. У 18-19 столітті ці літописи були об’єднані в певне зведення (зібрання творів) з досить гучною назвою – “Літопис руський” (“Русские летописи”). Своїми текстами літописи…

Закрита Новопсковська влада, закритий бюджет – відсутність порозуміння та розвитку. Пояснювальна записка до звіту про бюджет Новопсковського району на 2016 рік. Питання до влади

Неодноразово мені надходили запрошення демобілізованих наших захисників з усіх куточків України, керівників громадських організацій, створених ВПО із інших міст, представників волонтерських груп відвідати їх для подальшої співпраці та налагодження особистих стосунків під час живого спілкування. Це була і моя прихована мрія, бо що може бути кращою умовою здобуття довіри, чим спілкування, дивлячись очі в…
Стан викладу слов’янської історії, який існує нині, важко назвати об’єктивним та правдивим. Бо складений він в умовах майже повної відсутності суто слов’янських історичних джерел, що замінені опусами чужинських ідеологів, які сповідували антислов’янську, антиправославну ідеологію та провадили політику нищення історичної пам’яті слов’ян та українців