Скажи – хто твій друг, і я скажу, що ти Чугай…

Так, можна охарактеризувати хитрі заігрування між головою Новопсковської районної ради Борисом Лебедєвим та депутатом, як це не дивно, від фракції «Наш Край» Едуардом Чугайом. Ні для кого не секрет, що Лебедєв завжди використовує Чугая для оголошення з трибуни районної ради незручних питань та просування своїх інтересів, публікації в газеті «Перемога» різноманітних матеріалів про свою небувало справедливу депутатську позицію. Але постає питання, що було обіцяно Чугаю Лебедєвим за таку небувалу допомогу по суті опонентській політичній партії «Опозиційний блок»? Хоча, вже на даний час можна констатувати, що одна з обіцянок, яка дуже цікавить Чугая, вже провалилася, а саме питання щодо його призначення виконуючим обов’язків головного лікаря РТМО! Вказане питання Лебедєв побоявся лобіювати у зв’язку із досить значним суспільним резонансом, який відбувся навколо зняття Мотунова.

Разом з цим залишилась з точки зору Лебедєва і Чугая ще одна дуже приваблива посада, на яку найближчим часом буде оголошений конкурс, а саме керівника комунального некомерційного підприємства «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської районної ради, яку в якості тиску і привабливого манка буде використовуватися Лебедєв, будуючи діалог із Чугаєм, обіцяючи останньому лобіювання його кандидатури на вищевказану посаду.

З огляду на зазначене хотілось би спитати у місцевих мешканців, а чи гідний Едуард Чугай очолити вищевказаний лікувальний заклад, та чи виконав він всі свої обіцянки, як депутат? І чи взагалі він справляється зі своїми депутатськими обов’язками, що він зробив корисного для поліпшення стану медичної галузі в районі. Настав час у виборців задати йому вказані питання!

 

 

 

Костянтин Пшеничний