Голови фракцій Новопсковської районної ради об’єдналися стосовно включення до найближчої сесії питання про передачу ДЮСШ у комунальну власність Новопсковської ОТГ

 

 

 

 

 

 

Вперше голови всіх чотирьох фракцій Новопсковської районної ради об’єдналися стосовно включення в порядок денний найближчої сесії питання про передачу ДЮСШ у комунальну власність Новопсковської ОТГ. Проблема з фінансуванням ДЮСШ сьогодні вкрай гостра та потребує негайного вирішення. Це розуміють всі: і голови всіх чотирьох фракцій, і тренери ДЮСШ, і профспілковий комітет та керівництво ДЮСШ, і депутати Новопсковської селищної ради та жителі ОТГ та району. Але позиція лебідя незмінна – шантажувати В. Гаєва стосовно коштів з ОТГ для райради, а саме на утримання ДЮСШ з районного бюджету.

Але ми всі відчули, як еХфективно керує глова райради! Проте, петиція від громадян, пропозиція від працівників ДЮСШ, депутатів Новопсковської селищної ради, голів чотирьох фракцій незмінна. Питання передачі ДЮСШ має бути розглянуто на найближчій сесії. Ось докази:

 

 

 

 

 

 

Тетяна Соловйова