Депутати “чинять” чинне законодавство. Незаконні зміни в Регламент (відео)

Як перетворити засідання постійних комісій Новопсковської райради на закритий клуб для “потрібних” депутатів? Рецепт від голови райради простий:

  1. Кличемо на засідання комісій лише своїх однопартійців;
  2. А хто з однопартійців не може фізично бути присутніми, то нехай приєднуються по телефону, скайпу, вайберу, подумки, чи через астрал;
  3. За якість такого відеозв’язку відповідає не провайдер там якийсь, або Київстар, Водафон чи Лайф.., а (!!!!) сам депутат, хоча в нього немає ніяких можливостей впливати на якість зв’язку).
  4. Кінці в воду, а саме: у протоколі засідання комісії, який ніде і нікому не показується, окрім своїх потрібних людей, треба написати, що депутат “був” присутній на засіданні, а голова комісії все це засвідчить своїм підписом.
  5. А для того, аби ця норма діяла тільки для своїх депутатів опоблоку, запропонована участь таким способом лише одного депутата.

Коротше, у підсумку, участь депутатів таким чином не передбачена жодною нормою законодавства України. Але в нашій райраді прийнятна практика невизнання Законів України, а тому, як повідомила юристка на цьому засіданні, що такі форми вбачаються ними в одному словосполученні: “депутат бере участь”.

Таким чином, узурпація колегіального органу одним угрупуванням зросла. А якщо таку умисну таємність процесу прийняття рішень нашої райради сприймати у призмі оголошеного воєнного стану, то, вважаю, що правоохоронним органам, військовим, воєнній прокуратурі та СБУ варто звернути увагу на такі безчинства голови райради, який виступає ініціатором цієї зміни в Регламент, адже з 11:30 хвилини цього відео питання по державі-агресору інтерпретується досить неоднозначно!

 

 

 

 

Тетяна Соловйова