Урочисте відкриття станції Національної поліції України в Новопскові, відновленої за підтримки ПРООН та Королівства Нідерландів

У четвер, 3 січня 2019 року, у Новопскові Луганської області відбудеться урочисте відкриття станції Національної поліції України, відновленої ГО «Моя Новопсковщина» завдяки підтримці Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Королівства Нідерландів в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Загальна вартість проекту становить 589 776 грн.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що?Урочисте відкриття станції Національної поліції України у Новопскові
Коли?3 січня 2019 року об 11:30
Де?вул. Слобожанська, 20, селище Новопсков, Луганська область
Учасники:Сергій Колесник, полковник поліції, начальник Головного управління Національної поліції в Луганській області; Людмила Латишева, голова Новопсковської районної державної адміністрації; Вадим Гаєв, голова Новопсковської селищної ради, голова Новопсковської селищної ОТГ; Роман Хащенков, програмний координатор з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості, ПРООН 

Під час реалізації проекту було здійснено реконструкцію будівлі поліцейської станції з урахуванням універсального дизайну та вимог щодо доступності споруди для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю. Станцію було також повністю облаштовано сучасними меблями та оргтехнікою.

Акредитація ЗМІ:

Просимо заповнити форму: https://goo.gl/forms/Je3fgkMyHrru0cl43

Олег Чанкотадзе, ПРООН, oleg.chankotadze@undp.org або +380503178488

Довідкова інформація:

Програма ООН із відновлення та розбудови миру спрямована на забезпечення пріоритетних потреб у східній Україні після спалаху конфлікту навесні 2014 року. Мета програми: зміцнити безпеку в громадах та соціальну згуртованість, підтримати економічне відновлення громад, які постраждали від конфлікту, а також сприяти подальшій реалізації реформ децентралізації й охорони здоров’я на підконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей.

Програму реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація.

Програму підтримують дев’ять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. Загальний бюджет на 2019-2022 роки становить понад 50 млн. доларів США.

Джерело: ПРООН-Україна