В Новопсковській ОТГ відбулось урочисте відкриття поліцейської станції

03.01.2019 року в Новопсковській об’єднаній територіальній громаді  відбулось урочисте відкриття поліцейської станції. Поліцейську станцію створено в рамках проекту «Сприяння реалізації прав і свобод громадян у Новопсковському районі» ГО «Моя Новопсковщина»  при фінансовій підтримці Програми розвитку Організації об’єднаних націй в Україні (ПРООН) та Королівства Нідерландів у рамках Програми відновлення та розбудови миру. Також фінансову підтримку проекту здійснювало Головне управління Нацполіції в Луганській області.

Проект реалізовувався сім місяців. За цей час за кошти міжнародних партнерів було проведено внутрішні ремонтні роботи, закуплено меблі та комп’ютерне обладнання. Наружні фасадні роботи було проведено за кошти Головного управління Нацполіції в Луганській області.  Реконструкція будівлі було здійснено з урахуванням універсального дизайну, що забезпечують доступність споруди для маломобільних груп населення. Поліцейську станцію оснащено за вимогами Національної поліції України щодо обслуговування громадян та якісної роботи поліцейських. Поліцейська станція надаватиме послуги із забезпечення безпеки понад 12 тисяч мешканцям Новопсковської ОТГ. На ремонтні роботи роботи виділено 370 000 гривень, меблі та комп’ютерне обладнання – 64 000 гривень, фасадні роботи – 90 000 гривень.

Присутній на відкритті начальник Головного управління Національної поліції в Луганській області Сергій Колеснік зазначив про важливість таких проектів та підтримку міжнародних партнерів: «Маю впевненість, що ця поліцейська станція стане черговим кроком до зміцнення довіри населення до поліцейських. Адже довіра громадян – це найголовніший критерій оцінки роботи поліції в області» – зазначив пан Колеснік.

Роман Хащенков – програмний координатор з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості ПРООН зазначив про важливість змін не тільки зовнішніх, але й принципово нових підходів обслуговування громадян поліцією.

Людмила Латишева – голова Новопсковської районної державної адміністрації подякувала міжнародних партнерів за підтримку Новопсковської ОТГ, Головне упраління Національної поліції в Луганській області, Новопсковський районний відділ поліції, громадськість Новопсковщини та зазначила що реалізація цього проекту стала можлива завдяки порозумінню та плідної співпраці між всіма партнерами.


Ось такий вигляд мала будівля до початку робіт

П’ятнадцять дільничних інспекторів поліції мали ділити один  невеличкий кабінет на другому поверсі Новопсковського районного відділу поліції, маючи в користуванні два стареньких комп’ютера на всіх.


Такий вигляд має сьогодні Новопсковська поліцейська станція

ГО «Моя Новопсковщина» дякує Королівству Нідерландів та організації ПРООН за фінансову підтримку проекту, Головному управлінню Національної поліції в Луганській області – за плідну співпрацю та виділені кошти на зовнішні роботи, Новопсковській ОТГ та Новопсковському відділу поліції – за активну участь у реалізації проекту!

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Відеосюжет телеканалу UA: ДОНБАС