Біжи Боря, біжи!

На початку січня Казначейством з державного бюджету на рахунки фінансових органів обласних державних адміністрацій перераховано перший транш за січень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям. Як наслідок, близько 400 сімей Новопсковського району, у яких є діти-інваліди, отримали 800 тис. гривень.

Другий транш субвенції був перерахований 21 січня 2019 року, згідно з уточненою інформацією про фактично нараховані у поточному місяці суми таких допомог, наданою обласними фінансовими органами. Зважаючи на те, що виплата здійснюється у період з 10 по 15 число, керівництвом Новопсковської РДА 5 лютого видано розпорядження про розгляд на позачерговій сесії райради змін до районного бюджету на 2019 рік, оскільки необхідно збільшити обсяг коштів на виплату державної допомоги. Суть у тому, що дані зміни мають бути внесені до кошторисів видатків Управління соціального захисту РДА та забезпечать своєчасну виплату дітям-інвалідам.

Але у гру вступив голова районної ради Борис Лебедєв. Так, як, крім питань особистого характеру, фермерського господарства та справ амурних, цю людини більш нічого не цікавить, 200 дітей залишилися без виплат. Не спромігся цей очільник ні забезпечити розгляд комісією цього, ні, тим більше, сесію скликати.

Сесія запланована на 21 лютого і може пройти з дуже високим градусом, бо невдоволення батьків з кожним днем зростає.

Костянтин Пшеничний