Колектив Новопсковського РТМО спільно з ГО «Моя Новопсковщина» провели акцію по збору коштів на лікування онкохворих дітей

15 лютого з нагоди «Міжнародного дня онкохворої дитини» колектив Новопсковського РТМО спільно з ГО « Моя Новопсковщина» провели акцію збору коштів на лікування онкохворих дітей нашого району.

В межах акції було зібрано 4 000 гривень.

Було прийнято рішення порівну розподілити ці кошти серед наших онкохворих дітей. У двох дітей захворювання знаходиться у стадії довготривалої ремісії, тому батьки спрямували свої кошти дітям, які на даний час більше потребують допомоги. За що ми їм щиро вдячні. Зібрані кошти були порівну розподілені серед 4 дітей, які на даний час проходять активне лікування і перераховані на банківські рахунки батьків.

Від імені батьків дітей, колективу Новопсковського РТМО та ГО «Моя Новопсковщина» висловлюємо слова щирої подяки кожному, хто прийняв участь у акції, кожному, хто проявив небайдужість, адже немає нічого ціннішого за здоров’я та посмішки дітей. Сподіваємося, що і в подальшому ми будемо активно простягати руку допомоги, адже чужих дітей не буває!

Всім діточкам ми бажаємо якнайшвидшого одужання та щасливого дитинства!

Будьте здорові!