Ворон ворону око не виклює?

На розгляді судових інстанцій перебувають справи  про  передачу Новопсковською райрадою гуртожитку для проживання медичних працівників, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у комунальну власність ОТГ. Одіозний депутат районної ради Вадим Соловйов ще у 2014 році втратив і право проживати у гуртожитку, і право приватизувати кімнату у ньому. Тема не є новою, але неодноразові звернення громадських активістів до органів прокуратури і суду не зупиняють колишнього прокурора Соловйова В.Б. у досягненні поставленої мети.

На початку року, довідавшись про рішення Новопсковської селищної ради про пропозицію райраді щодо передачі гуртожитку зі спільної власності територіальних громад у комунальну власність селищної громади, наш добродій та його товариш Борис Лебедєв терміново розпочали процедуру підготовки питання про приватизацію гуртожитку на найближчій сесії.

І знову громадськими активістами для захисту інтересів територіальної громади вжито заходів із забезпечення прозорості судового розгляду справи про визнання протиправною відмови у наданні дозволу на приватизацію кімнати у даному гуртожитку В.Соловйовим в інтересах сина, а також  участі в судових засіданнях прокурора, як представника громади.

Є надія, що повір’я «ворон ворону око не виклює» не стосується працівників прокуратури.

Костянтин Пшеничний