«Трудова повинність» для симпатиків «руського міра»


Цікаві та водночас комічні новини з тимчасово окупованих територій почали з’являтись у соціальних мережах. Бойовики «ЛНР» почали практичну реалізацію свого березневого наказу про примусову трудову повинність для мирних жителів на благо «республіки». Тепер кожен, хто дуже любить «рускій мір» та «незавісімий дамбас», може помахати кайлом і лопатою на будівництві окопів або розвантажуванні ящиків із російськими боєприпасами за миску гнилої баланди на добу! 

Однак, спостерігається дивна особливість – не видно черг із прихильників «ЛНР», бажаючих займатись роботою «на благо республіки». Кудись подівались оті шалені жінки невстановленого віку із георгіївськими стрічками, крикливих сепаратюг призивного віку з карикатурних проЛНРівських мітингів теж не видно. Ба, навіть безхатченки та безробітні не бажають туди йти, що в черговий раз підтверджує тезу, що «народні республіки краще любити здалеку», перебуваючи від них на безпечній відстані.

Крім того, особи, яким не пощастило примусово побувати на таких роботах, повідомляють у соцмережах, що ставлення до таких робітників жахливе та просто скотське. Працюють вони зранку і до ночі, без перерв, під постійні знущання та побої від п’яних бойовиків. Стосовно харчування – то це баланда двічі на добу, яку навіть свиням не дають через низьку якість.

Після перегляду таких новин може здаватись, що в мяняреспубліці «ЛНР» дно вже пробито і далі падати нікуди, але, як показує практика, там можливо все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *