Покарання за підробку бланка водійського посвідчення

Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом використання завідомо підробленого документа, за  ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що у грудні 2018 року мешканець міста Старобільська, керуючи транспортним засобом ВАЗ-21063 та знаходячись на блокпосту с. Чмирівка, надав на вимогу співробітника поліції водійське посвідчення, яке містить неправдиві відомості, видаючи його за оригінальне.

В подальшому встановлено, що вказане водійське посвідчення чоловік придбав у 2014 році у невідомої особи, достовірно знаючи, що воно не відповідає встановленим вимогам. Згідно висновку судової технічної експертизи документів, водійське посвідчення не відповідає аналогічному зразку бланку посвідчення водія, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 358  КК України передбачає покарання у вигляді штрафу у розмірі  до п’ятдесяти неоподатковуваних доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

М. Передерій, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *