За незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту мешканці Старобільського району суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 32-річної мешканки Старобільського району, яка знаходячись на іспитовому терміні, вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичного засобу, без мети збуту).

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено прокурором у судовому засіданні, що у грудні 2018 року в ході складання працівниками Старобільського ВП ГУНП відносно вказаної жінки постанови по справі про адміністративне правопорушення та в ході проведення огляду місця події було виявлено та вилучено речовину, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним засобом, обіг якого заборонено – канабісом, маса якого у перерахунку на суху речовину склала 20,70 грама.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у скоєнні вказаного злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки три місяці.


О.С. Жадан, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *