Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дітей

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення під час судового розгляду  кримінального провадження стосовно мешканця смт. Біловодськ Луганської області, обвинуваченого у злісному ухиленні від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), яке вчинене особою, раніше судимою за аналогічний злочин, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 164 КК України.

У судовому засіданні прокурором доведено, що боржник, який вже притягався до кримінальної відповідальності, у порушення вимог Конституції України та законів України злісно ухилився від сплати аліментів на утримання дитини, не виконував рішення суду, що призвело до виникнення заборгованості зі сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за три місяці відповідних платежів.

За вчинення злочину, передбаченого ч. 2. ст. 164 КК України винному судом призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі з іспитовим строком 2 роки.

С. Черних, прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *