Оголошено рішення про проведення добору кандидатів на посади прокурорів місцевих прокуратур

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів 29 травня 2019 року прийнято рішення про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури на 350 посад.

Добір здійснюватиметься на конкурсних засадах за результатами кваліфікаційного іспиту з числа осіб, які відповідають вимогам, установленим статтею 27 Закону України «Про прокуратуру».

Прийом документів здійснюватиметься в робочі дні з 18.06.2019 до 26.07.2019 включно з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю – до 16.45): 

  • особисто – за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 81-б, каб. 105;
  • поштою – на адресу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів: 04050, м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 81-б.

26.07.2019 є кінцевим терміном приймання документів. Заяви та документи, що надійшли до Комісії після цієї дати, не розглядатимуться, за винятком надісланих поштою в межах встановленого строку для подання документів.

До наданих документів обов’язково додаються їх скановані копії, які надсилаються через офіційний веб-сайт Комісії (www.kdkp.gov.ua).

Враховуючи вищевикладене, Новопсковський відділ Старобільскої місцевої прокуратури Луганської області повідомляє, що на теперішній час у відділі тимчасово вакантні 2 посади прокурора.

Всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, просимо звертатися до Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури за адресою вул. Українська 22 смт. Новопсков Луганська область, або за телефонами: 2-11-47, 099-014-06-64.

Більш детально ознайомитись про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури можна на сайті Генеральної прокуратури України, вкладка «Органи прокурорського самоврядування і КДКП», вкладка «Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів».

Є. Сукач, начальник Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області, молодший радник юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *