Студентку судитимуть за шахрайство при отриманні кредиту з використанням паспорту своєї подруги

Місцевою прокуратурою до суду спрямовано обвинувальний акт в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2018 року студентка «Старобільського медичного коледжу», користуючись особистими даними своєї подруги та видаючи себе за останню, зайшла на вебсайт ТОВ «МАНІВЕО. ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» та уклала Кредитний договір на суму 3 000 гривень строком на 28 днів. При укладенні зазначеного кредитного договору дівчина вказала анкетні дані своєї знайомої, у тому числі серію, номер паспорту та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Після чого, отримавши грошові кошти, керуючись корисливим мотивом, розпорядилася ними на власний розсуд.

У зв’язку з несплатою обов’язкових платежів за кредитним договором станом на квітень 2019 року розмір заборгованості складає більш, ніж 7 тис. грн.

Довідково: Санкція частин  1 статі 190 Кримінального кодексу України передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

С. Білий, прокурор Старобільської  місцевої  прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *