Новопсковські чинуші крадуть кошти навіть у дітей з числа пільгових категорій населення

Ось і дожились! Тепер наші чинуші крадуть кошти навіть у дітей з числа пільгових категорій населення! Ви спитаєте: «Як можна?»,
«Де ж совість?», «Хто посмів?», «Це ж святе!»

Але відповідь дуже проста – це наш «рідний» голова райради Борис Лебедєв! Адже у 2019 році Новопсковською ОТГ та В. Гаєвим до районного бюджету були передані кошти у сумі 170 тис. грн. з єдиною метою – безкоштовне оздоровлення дітей Новопсковщини.

 Проте, Борис Лебедєв захотів розтринькати дану суму на премії своїм «любим друзям», таким, як Чугай і Калюжний.

Але його плани були зірвані, так як, дізнавшись про забаганки Лебедєва, Новопсковською ОТГ вказані кошти були повернуті до селищного бюджету та одразу ж до копійки витрачені на відпочинок та оздоровлення дітей. До речі, завдяки рішучим діям В. Гаєва, саме зараз наші дітки плескаються у річці та безкоштовно відпочивають у санаторії «Перлина».

Здавалося б, все добре! Нарешті згадали про малозабезпечені сім’ї! Кошти дійшли до споживача! Але ж ні! Борис Лебедєв з цим не згоден! Він же хотів їх витратити на інші цілі, а його плани та вказівки «царя» так «цинічно» були зірвані. І що ж він робить?

За кошти районного бюджету наймає адвоката та готує позови до суду, заяви до правоохоронних органів, хоче притягнути до відповідальності депутатів Новопсковської ОТГ, В. Гаєва, Управління фінансів, Держказначейство, всіх, хто посмів протирічити «місцевому царю», хто забрав у нього з-під носа кошти для дітей, адже він же їх пообіцяв своїм друзям!!!

Що з вами не так, Борис? Скільки ще крові питимете з нас, особливо з малозабезпечених родин, багатодітних сімей та інших пільгових категорій Новопскова (згадати лише те, що через Бориса у травні без допомоги залишились всі родини-пільговики)? Де совість?! Скільки ще вам треба вкрасти, щоб нарешті набити свої кишені до повного?!

Громада Новопскова звертається до вас з вимогою припинити розкрадання бюджетних коштів, в першу чергу, у дітей та пільговиків, а також публічно озвучити, з якою метою ви переслідуєте людей, завдяки яким наші діти вже відпочивають у санаторії!!! Поясність свої цілі! Чого ви добиваєтесь?