Порівняймо відпочинок дітей та чинуш Новопскова

5 липня 2019 року завершилась зміна в дитячому таборі відпочинку в санаторії «Перлина», в якому відпочили 30 дітей за кошти Новопсковської ОТГ, яка виділила 170 тис. грн. Нагадаємо, що саме ці кошти Лебедєв Б.В. та його заступник Літвінова О.П. намагалися цинічно вкрасти у дітей та передати на премії своїм підлеглим під приводом уникнення тендерних процедур. Але В.Гаєв, зрозумівши, що «пахне дєрєбаном», вчасно «забрав» дані кошти з районного бюджету та одразу ж направив на закупівлю дитячих путівок. Тобто на кожного з 30 дітей було витрачено приблизно по 5 600 гривень з бюджету, та й то які з величезним трудом були вирвані з лап Лебедєва Б.В. та Літвінової О.П. (до речі кошти на оздоровлення дітей, які залишились в районному бюджеті, а це близько 160 тис. грн., до теперішнього часу не витрачені Лебедєвим Б.В. Можливо будуть вкрадені, а можливо Лебедєв Б.В. відправить дітей на відпочинок у грудні. Совісті ж немає!).

А як відпочивають наші чинуші? Можливо, також в «Перлині»?

Не будьмо наївними! Наприклад, сама Літвінова О.П. у цей же період відмінно відпочила у п’ятизірковому готелі Туреччини, такий собі All inclusive, де включено усі можливі послуги (масажи, екскурсії, ресторани, розважальні програми…), у шикарному номері та з шикарним харчуванням і безлімітним алкоголем. Не сумніваємось, що вона всім цим скористалась. Вартість такої путівки складає близько 1 000 доларів (26 000 гривень). За які ж такі кошти пані Літвінова дозволила собі такий відпочинок? Можливо відкладала по копійочці з кожної зарплати? Судячи з намагань вкрасти навіть у дітей, то навряд чи! Залишимо Вам інформацію для роздумів.

Проте, нашим дітям у «Перлині» такого ніколи не побачити. Хіба що Літвінова привезе їм з Туреччини сувенірний магнітик…

Очікуємо на відпочинок Лебедєва Б.В. Де ж він відпочине за наш з вами кошт? Адже його відпустка не за горами. Ретельно слідкуємо за ситуацією!