Мошенський та Лебедєв

В «Опозиційній платформі – За життя» черговий пєрєдєл, пов’язаний з суперечками у розподілі крадених коштів!

Так, кандидат-мажоритарник по виборчому округу № 114 Мошенський В.З. активно позиціонує себе представником «Опозиційної платформи – За життя». Водночас, сама «ОПЗЖ» відмовилась від Мошенського В.З. як від нерадивої дитини, про що зробила офіційну заяву на своєму сайті 02.07.2019 року. Але «байстрюк» Мошенський В.З. продовжує на весь голос заявляти, що він йде від «ОПЗЖ», що він єдиний кандидат по даному округу від Юрія Бойка, прикриваючись лише єдиною спільною з ним фотографією у своїй газеті.

А що ж наш голова райради Лебедєв Б.В.? Чому він не балотується? І хто ж все таки йде від «ОПЗЖ»? Відповідь проста: не балотується, тому що за Лебедєва Б.В. ніхто не проголосує, окрім його «пріхлєбатєлєй» як то Чугай Е.Л., Попова І.В. та Літвінова О.П. Його рейтинг мізерно малий (2-3%), а голосів даних трьох «пішок», на щастя, не вистачить для проходу у Верховну Раду України. Тому Боря Лебедєв до теперішнього часу не визначився та істерично бігає від «Опоблоку» до «ОПЗЖ» та назад, нагадуючи шарик з пінг-понгу, не знаючи, де більше заплатять, та всіляко намагається витягнути Мошенського В.З. «за вуха» у Верховну Раду України.

В зв’язку з вказаною нерозберихою в Новопсковському осередку «ОПЗЖ», яку створив «пан» Лебедєв, а також його позорно низьким рейтингом, ніхто не хоче зв’язуватись з даною «особою», щоб не дискредитувати себе та «ОПЗЖ», тому від даної партії ніхто по ОВО №114 не висувається!