Схему вимагання та отримання неправомірної винагороди викрито

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання службовими особами неправомірної вигоди з використанням наданого службового становища, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що старший майстер одного з навчальних закладів Сватівського району гр-н С. разом з гр-ном Т., який також є службовою особою, розробили «злочинну схему» вимагання та отримання неправомірної вигоди з осіб, які виявили бажання отримати посвідчення тракториста-машиніста.

Завдяки спільним діям працівників Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури та УЗЕ в Луганській області ДЗЕ НП України «злочинну схему» вказаних службових осіб викрито та задокументовано.

Наразі двом службовим особам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та обрано запобіжні заходи, триває слідство.

До відома: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

О. Тарасов, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *