І знову про Новопсковських чинуш

Скільки не пиши, скільки не галасуй, скільки не танцюй з бубном перед Лєбєдєвим Б.В. та Літвіновою О.П., а толку з цього ніякого, «віз і нині там»!

Наші 165 тисяч гривень, які населення Новопскова передало до районного бюджету для дитячого оздоровлення, вже стали легендарними. Адже про них можна складати легенди? як лебідь (він же Лєбєдєв Б.В.), рак (тобто Літвінова О.П.) і щука (Попова І.В.), керуючи бюджетною комісією районної ради, не можуть або не хочуть погодити питання щодо виділення даних коштів на дитяче оздоровлення. Здавалося б, як це просто! Адже в Новопсковській ОТГ вистачило одного дня на вирішення аналогічного питання. Діти селища вже й встигли відпочити!

Але з Лєбєдєвим Б.В. та Літвіновою О.П. все не так просто. Майже закінчилось літо, а гроші все ще не виділені. Але чому так сталось? Що заважає?! Відповідь проста: їх і не збираються виділяти!

Так, бюджет Новопсковського району виконаний лише на 85%, тобто коштів там бракує навіть на забезпечення елементарних зарплат бюджетникам. Здавалося б потрібно ввімкнути режим економії. Але Лебедєв та Літвінова цинічно та підступно протиснули через сесію собі премії та надбавки за весь 2019 рік за «ефективну управлінську діяльність на користь громади» та допомогу на … , увага – на оздоровлення! Адже їм оздоровитись треба, а дітям – ні!

Враховуючи, що грошей на їх премії та надбавки в районному бюджеті не вистачає, а рішення сесії вже прийнято, здогадайтесь, звідки вони їх візьмуть (якщо є «вільні» та невикористані 165 тис. грн.)?

І це не враховуючи, що Літвінова О.П. з своєю донькою з м. Москви вже чудово відпочила в п’ятизірковому готелі в Туреччині (вартість путівки дорожче, ніж в Єгипті, близько 20 тисяч гривень).  А Лебедєв Б.В. вже пакує валізи для поїздки на Сейшелли у серпні! До того ж, Лєбєдєв обов’язково візьме на оздоровлення свою донечку, яка працює на державній службі помічником народного депутата України С. Дунаєва на платній основі, та яка не звикла до відпочинку у Новопсковській «Перлині». Перетрудились двоє наших трудяг-чинуш, втомились дерибанити бюджет.

Пророкуємо, що Лебедєв та Літвінова будуть затягувати процес виділення коштів на дитяче оздоровлення десь до листопада, а потім скажуть, що розпочався навчальний процес, тому виділення коштів недоцільно, бо не можна ж дітей відривати від уроків. І, звичайно ж, звинуватять у цьому РДА та ОТГ! Збережіть цю статтю і відкрийте її у листопаді, побачимо чи справдилось?

Костянтин Пшеничний