«Никогда такого не было, и вот опять!..»

Саме цей вислів, який в народі вже став крилатим, характеризує всю діяльність Б. Лебедєва на посаді голови Новопсковської райради. На цей раз Лебедєв обдурив всіх депутатів райради, яким прилюдно заявив про провину керівництва Новопсковської РДА у невиплаті грошей, виділених на дитяче оздоровлення. Це при тому, що на всі запити ініціативної депутатської групи щодо видачі бюджетних грошей на оздоровлення дітей та отримання житла місцевими АТОшниками, Лебедєв відкрито послав всіх «нафіг»! А також дав вказівку своєму заступнику Літвіновій не видавати нікому грошей за його відсутності! Як вам таке, шановні читачі?!

А чим же у цей час займаються вищевказані посадовці? Пані Літвінова нещодавно повернулася з чергового відпочинку на екзотичному курорті. Пан Лебедєв повіз всю родину на відпочинок до Італії. Його донька проводить більшу частину свого життя на фешенебельних курортах та гламурних нічних вечірках. А на які кошти, можна спитати? Можливо, на наші з вами? Чи на гроші, виділені на дітей?

Лебедєв вкотре підтверджує свою брехливу та лицемірну натуру, нехтуючи та маніпулюючи такими темами, як здоров’я наших дітей та добробут наших воїнів-захисників. Прошу вас, шановні читачі, задумайтесь чи потрібен вам такий керівник? Чи потрібен вам такий очільник району, який заподіяв його жителям шкоди більше, ніж приніс добра?! На мою думку, відповідь очевидна…

Костянтин Пшеничний, блогер