Соціальне опитування представниками громадськості з метою ідентифікації корупційних ризиків у діяльності органів влади на території громад Донецької області

Представники ГО «Моя Новопсковщина» провели низку зустрічей  для громад Донеччини у межах реалізації проєкту «Відновлення ефективного врядування та просування примирення в охоплених конфліктом громадах Донецької області через ідентифікації (виявлення) корупційних ризиків в діяльності органів влади», за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Команда проєкту прагнула залучити активних мешканців громад до інтерв’ювання (соціального опитування) представників громадськості, які взаємодіяли чи взаємодіють з органом влади. Зустрічі були проведені з метою ідентифікації корупційних ризиків у діяльності органів влади на території п’яти цільових громад Донецької області: Дружківська, Верхньоторецька, Бахмутська, Вугледарська, Курахівська.

Надані відповіді є цінною базою, яка дозволить у майбутньому прийняти обґрунтовані рішення для запобігання корупції. Участь в опитуванні – анонімна. Відповіді будуть проаналізовані в узагальненому вигляді після обробки, а дані – повністю деперсоніфіковані (тобто, не міститимуть адреси, імені чи прізвища).

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEcyHZVO3uEP1sG-o0glaaRB4fE2hnkbbLLNhbWrVjLPrNQw/alreadyresponded?fbclid=IwAR1XG7pJjYU-E8QbUmsi8vZ0SBUJzfaZGSOPp2nbOvY79dN9lbqI1fT_htI

Дякуємо за активну участь!

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс