Вчиняв крадіжки чужого майна із дворів своїх односельців

Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт відносно мешканця одного із сіл Старобільського району, який вчиняв крадіжки чужого майна із дворів своїх односельців, за ознаками кримінального правопорушення,  передбаченого ч.3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням в сховище).

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні встановлено, що чоловік молодого віку, який ніде не працює та зловживає спиртними напоями, в серпні 2020 року із дворів своїх односельців викрав велосипед, бензопилу та з одного будинку гроші.  Злочини вчиняв в стані алкогольного сп’яніння. Викрадене майно продав, а отримані гроші витратив на спиртне.

В ході розслідування кримінальних правопорушень працівниками поліції було знайдене викрадене майно та на  нього, у відповідності з вимогами закону, накладений  арешт. Питання про повернення майна власникам буде вирішено судом за результатами розгляду кримінального провадження.  

Після всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин  кримінального провадження в судовому засіданні, керуючись законом, суд надасть оцінку  доказам з точки зору їх належності, допустимості та достовірності, на підставі чого вирішить питання про винуватість чоловіка у вчинених злочинах.

Довідково: санкція частини 3 статті 185 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Т. Самойленко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *