У Старобільську чоловіка засудили до позбавлення волі за численні крадіжки

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст.185 КК України за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненій повторно.

В ході судового розгляду встановлено, що у середині березня 2020 року раніше неодноразово судимий за злочини проти власності місцевий житель, перебуваючи за двома різними адресами мешкання потерпілих у м.Старобільськ, скоїв крадіжку мобільного телефону, зарядного пристрою до нього, портативну музичну колонку, кухонного алюмінієвого посуду та продуктів харчування, чим спричинив матеріальну шкоду потерпілим.

Крім того, що у середині вересня 2020 року вказаний чоловік, повторно скоїв крадіжку мобільного телефону, чим спричинив матеріальну шкоду потерпілому.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі. За результатами підтримання місцевою прокуратурою публічного обвинувачення в суді, вироком Старобільського районного суду 44-річного чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді 2 років 1 місяця позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчому закладі.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

Надія Куліш, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *