Крадії скористались відсутністю господаря будинку

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна, поєднаного з проникнення до житла, за попередньою змовою групою осіб, вчиненого повторно.

В період, з грудня 2019 по лютий 2020 року двоє зловмисників, один з яких є неповнолітнім, два рази здійснили таємне викрадення особистого майна з одного й того ж будинку в одному з населених пунктів на території Сватівського району, розпорядившись ним на власний розсуд.

Злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України, відноситься до категорії тяжких, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

В ході проведення слідчо-оперативних заходів працівниками Сватівського відділу поліції під процесуальним керівництвом Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури вдалося встановити осіб, які скоїли крадіжку.

Сватівським районним судом зловмисників притягнуто до кримінальної відповідальності, призначено покарання у виді позбавлення волі 3 роки 6 місяців неповнолітньому та 4 роки позбавлення волі повнолітньому.

Оскільки злочини правопорушниками вчинялися вперше, на підставі ст. 75 КК України їх звільнено від кримінальної відповідальності та встановлено іспитовий строк терміном 1 рік 6 місяців,  покладено обов’язки передбачені ч.1 ст. 76 КК України.

Є. Гутнік, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *