Раніше судимого мешканця Сватове знову засуджено за сукупністю кримінальних правопорушень

Сватівський районний суд Луганській області ухвалив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно 35-річного мешканця м. Сватове Луганської області, який обвинувачувався у носінні, зберіганні, придбанні вибухової речовини та вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу та у незаконному виготовлені, придбанні та зберіганні наркотичного засобу без мети збуту.

Наприкінці грудня 2020 року, під час санкціонованого обшуку у злочинця було виявлено та вилучено нітроцелюлозний порох, запал до ручної бойової гранати УЗРГМ-2, полий корпус ручної бойової гранати моделі Ф-1, а також особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс вагою 23,24 грами.

За процесуального керівництва прокурорів Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області правопорушника засуджено за ч.1 ст. 263 КК України, ч.1 ст. 309 КК України. У ході судового розгляду сторона обвинувачення надала суду беззаперечні докази на підтвердження винуватості громадянина, останній в свою чергу повністю визнав свою вину та щиро покаявся у вчиненому.

Суд призначив останньому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки, із застосуванням ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік і 6 місяців.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

Т. Юшко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *