Мешканець Старобільського району зберігав зберігав за місцем мешкання рослини конопель для особистого вживання

Старобільською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Старобільського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Встановлено, що мешканець Старобільського району у вересні 2020 року, знаходячись на відкритій ділянці місцевості поряд з місцем свого мешкання, зірвав рослини конопель та залишив на території домоволодіння для їх висушування. В подальшому подрібнив частину висушених рослини шляхом перетирання та зберігав за місцем мешкання для особистого вживання, без мети збуту.

Старобільським районним судом вказану особу визнано винним у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 1 року обмеження волі, звільнивши від відбування покарання з випробування строком на 1 рік.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

О. Жадан, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *