Розплатився папірцем

У січні 2021 року в місті Сватове викрито екстраординарний спосіб шахрайства. Чоловік, маючи злочинний умисел, вирішив розплатитися у магазині сувенірним виробом у вигляді купюри номіналом 500 грн., отримавши від продавця магазину продукти харчування та алкоголь.     

Пізніше, під час повторної спроби чоловіка розплатитися сувенірним виробом у іншому магазині, його було викрито уважним продавцем.

У лютому поточного року, враховуючи відсутність у шахрая непогашених судимостей, Сватівським районним судом Луганської області його засуджено до покарання у виді  позбавлення волі із звільненням від відбування покарання на 1 рік іспитового строку.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження вироку – 30 днів із дня його проголошення.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

А. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *