За незаконну порубку лісу, вчинену на території об’єкту природно-заповідного фонду, місцевого мешканця засуджено до обмеження волі з іспитовим строком

Вироком Біловодського районного суду Луганської області місцевого 50-річного мешканця визнано винним у вчиненні незаконної порубки лісу на території об’єкту природно-заповідного фонду та призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком (ч. 3 ст. 246 КК України).

Публічне обвинувачення підтримували прокурори Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області.

У ході судового розгляду встановлено, що у січні 2021 року чоловік без спеціального дозволу, з використанням власної ручної пилки здійснив незаконну порубку сироростучого дерева породи клен на території об’єкту природно-заповідного фонду, що розташований в межах Біловодської селищної ради Старобільського району. Вказані дії призвели до спричинення матеріальної шкоди інтересам держави.

Враховуючи зібрані докази, які повно та всебічно були досліджені у ході судового розгляду кримінального провадження, сторона обвинувачення довела провину особи в повному обсязі. Вирок суду набрав законної сили.

О. Пуговкіна, прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури