Пілотний проєкт “Телемедицина” успішно реалізовано у Луганському медичному університеті

GoLOCAL та Державний заклад “Луганський державний медичний університет” запустили пілотний проєкт з телемедицини. До пілоту приєднано 5 лікарень у Троїцькому, Булокуракинському, Новопсковському, Новоайдарському, Біловодському районах, в яких встановлено спеціальне обладнання для зв’язку з центром телемедицини у Луганському медичному університеті.

Центр Телемедицини розмістився на кафедрі сімейної, паліативної та військової медицини, який укомплектований усім необхідним обладнанням, а також – мобільним діагностичним комплексом IDIS2GO, що дозволяє медикам із регіонів зв’язуватися з представниками кафедри для консультацій та навчання.

“Викладацький склад нашого університету долучився до пілотного проєкту зі створення кабінету телемедицини та є куратором програми. Наразі нами сформований графік регулярних онлайн консультацій, триває тестування зв’язку з 5-ма лікарнями, в подальших планах –  підключення ще 7 районних медичних закладів Луганщини.” – прокоментував Гудзенко Олександр Павлович, в.о. ректора Луганського державного медичного університету,  декан фармацевтичного факультету, професор.

Детальна інформація щодо діяльності Центру Телемедицини, графіку проведення консультацій, контакти та методичні рекомендації доступні на сайті за посиланням:

http://www.lsmu.edu.ua/home/departments-ua/pislyadyplomnoyi-osvity/simeinoi-medytsyny

“Дякуємо нашим партнерам та донору за можливість реалізувати такий важливий для регіону пілот проєкту телемедицини. Ми сподіваємося, що наші напрацювання у рамках проєкту дозволять у майбутньому розгорнути повноцінну систему телемедицини у Луганській області.” – наголосив Ігор Комендо, директор громадської організації GoLOCAL.

Проєкт “Надання підтримки українським переміщеним університетам внаслідок конфлікту на Сході України і в Криму” реалізовується грантовою програмою громадської дипломатії Уряду США.

Контактна особа: Анна Гордійчук, pr@golocal-ukraine.com