Подивившись на знижки, вирішила не платити

Напередодні міжнародного жіночого дня жителька міста Сватове вирішила зайти до одного із місцевих магазинів з косметикою з метою придивитися до деяких товарів зі знижками. Проте, скориставшись зручною нагодою, вирішила не платити за косметику та манікюрне приладдя й  непомітно, як на її думку, поклала викрадений товар до своєї сумочки.

Після проведення ревізії працівниками магазину в цей же день виявлено недостачу товару на загальну суму понад 700 грн. та під час перегляду камер відеоспостереження помітили жінку, яка викрала товар.

За результатами проведеного досудового розслідування у квітні поточного року обвинувальний акт стосовно раніше несудимої жінки, яка на цей час щиро кається у скоєному, спрямовано до Сватівського районного суду Луганської області для його розгляду.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

А. Ткаченко, прокурор Сватівської окружної прокуратури Луганської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *